Nasze realizacje
Projekty, które dostarczyli nasi partnerzy, i ludzie, którzy je dostarczają. Dane klientów i osób są ukryte; liczby pochodzą z raportów po wdrożeniu.
80–90%krótszy czas weryfikacji raportu
Wieloagentowa weryfikacja raportów kredytowych
Weryfikacja raportu skrócona z 30–60 do 5–6 minut
Bankowość: finansowanie inwestycji deweloperskichWielka Brytania
<15 sod pytania do zweryfikowanej odpowiedzi
Agentowa analityka na ponad 20 rynkach
Odpowiedź biznesowa w mniej niż 15 sekund zamiast tygodni
Dobra konsumpcyjne (FMCG)Azja i Pacyfik
60%krótszy czas obsługi transakcji FX
Wieloagentowy asystent dla desku walutowego
Obsługa transakcji FX o 60% szybsza, w komunikatorze zespołu
Usługi finansowe: wymiana walutKorea Południowa
5×wzrost pokrycia testami end-to-end
System zarządzania fabryką przebudowany z agentami kodującymi
5× większe pokrycie testami, sześć systemów połączonych w jeden
Odlewnictwo i produkcjaStany Zjednoczone
70%szybsza reakcja na incydenty
Ośmiu agentów AI do zarządzania ryzykiem i zgodnością
O 70% szybsza reakcja na incydenty, o 80% mniej wprowadzania danych
Ład korporacyjny, ryzyko i zgodnośćJaponia
65–70%szybszy start: 5 tygodni zamiast 12–16
Platforma randkowa uruchomiona z agentami kodującymi
Start o 65–70% szybciej i za około połowę kosztów
Konsumenckie platformy społecznościoweJaponia i Korea
82,3%trafności odpowiedzi, powyżej celu 80%
Agentowe odkrywanie danych dla operatora telekomunikacyjnego
Dostęp do hurtowni danych zwykłym językiem, bez znajomości SQL
TelekomunikacjaAzja Południowo-Wschodnia
~50%eskalowanych zgłoszeń rozwiązanych na pierwszej linii
Agent AI do obsługi klienta
Około połowy eskalowanych zgłoszeń rozwiązanych na pierwszej linii, wdrożenie w cztery tygodnie
SaaS dla przedsiębiorstwGlobalnie
50%szybsza ocena ryzyka i rekomendacje
Nadzorowany agent AI dla doradców finansowych
O 50% szybsza ocena ryzyka i przygotowanie rekomendacji
Fintech: doradztwo finansoweHolandia
92–95%trafności wykrywania zdarzeń drogowych
Platforma ruchu drogowego dla zarządcy autostrad
92–95% trafności wykrywania zdarzeń drogowych
Sektor publiczny: inteligentna mobilnośćNiemcy
92%spraw rozwiązanych przy pierwszym kontakcie
Agent wsparcia dla dystrybutora telekomunikacyjnego
92% spraw rozwiązanych przy pierwszym kontakcie, bez nowych zatrudnień
Dystrybucja telekomunikacyjnaStany Zjednoczone
Tygodnie → dniczas procesu due diligence
Automatyzacja due diligence dla inwestora
Due diligence skrócone z tygodni do dni
Zarządzanie inwestycjamiGlobalnie
86%trafności odpowiedzi na danych testowych
Agent analiz finansowych dla dostawcy danych
86% trafności w pytaniach o sprawozdania finansowe
Fintech: dane finansoweWietnam
Dla każdego uczniaprogram nauczania generowany na dużą skalę
Spersonalizowana nauka na nowej architekturze
Program nauczania dla każdego ucznia, na czystej architekturze
Technologie edukacyjneJaponia
8współpracujących agentów AI
Wieloagentowe studio treści
Od pomysłu do gotowego posta z ośmioma współpracującymi agentami AI
Media społecznościowe i technologie marketingoweJaponia
35–40%rutynowych zapytań zautomatyzowanych
Cyfrowy człowiek AI do obsługi klienta
35–40% rutynowych zapytań zautomatyzowanych, satysfakcja powyżej 92%
Handel detaliczny i wydarzeniaJaponia
95%trafności odpowiedzi, o 30% lepiej niż wcześniej
Asystent medyczny na otwartym modelu
95% trafności odpowiedzi i o 80% krótsze oczekiwanie
Ochrona zdrowiaSingapur
Sekundyna dopasowanie, wobec ok. 7 godzin ręcznie
Silnik AI do dopasowywania influencerów
Dopasowanie w kilka sekund zamiast około siedmiu godzin
Marketplace i technologie marketingoweWielka Brytania
Bezobsługowyodczyt standardowych faktur
Przetwarzanie faktur z AI
Odczyt standardowych faktur bez udziału człowieka
Operacje finansoweMałe i średnie firmy
Dostarczone przez sprawdzonego partnera z sieci vitX. Dane klienta ukryte.
Chcesz zbudować coś podobnego?
Napisz, co chcesz zbudować. W ciągu jednego dnia roboczego odpowiemy, jak to obsadzić i czego to wymaga.